911
207018

SALTKAR, ett par, G. Häberlein, Nürnberg, 1800-talets början. Totalvikt 153 g.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris

Invändigt förgyllda. Gondolformade med roende putti. L 11,5 cm,

En saltspade saknas.