918
210600

BÄGARE, av Niclas Warneck, Karlstad 1742.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
3 400 SEK

Delvis förgylld, räfflad fot, vågband. Höjd 8 cm, vikt 65,5 g.

Obet bucklor.