925
234973

ASTROLOGISK KALENDER, ostämplad, silver och mässing, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Rund, med vridbar månadsmarkering samt astrologisk kalender. Diam. 4,5 cm.

Slitage.