929
210610

SKED med dubbel kerubknopp, icke identifierad mästarstämpel, Skandinavien 1600-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
21 000 SEK

Delvis förgylld. I bladet graverad bladdekor. Vikt 36,5 g.