999
235632

ARMBAND, briljant- och baguetteslipade diamanter, tot. ca 27 ct. 1950-tal.

Utropspris
275 000 - 300 000 SEK
24 000 - 26 200 EUR
25 100 - 27 400 USD
Klubbat pris

Platina med mittsten ca 2 ct, kvalitet ca H/VVS-VS, mittsten SI. Franska kontrollstämplar. L. 17 cm.