Madeleine Pyk – en samling F769
181
246073

Raoul Dufy

(Frankrike, 1877-1953)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
14 200 - 16 600 EUR
16 300 - 19 000 USD
Klubbat pris
135 000 SEK

Raoul Dufy
(Frankrike, 1877-1953)

Motiv från New York

Signerad Raoul Dufy och daterad 1937. Akvarell 24,5 x 30,5 cm.