183
254855

Arthur Boyd

(Australien, 1920-1999)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 300 - 17 700 EUR
14 000 - 18 700 USD
Klubbat pris
230 000 SEK

Arthur Boyd
(Australien, 1920-1999)

"Narcissus Reflected"

Signerad Arthur Boyd. Utförd 1976. Olja på koppar 30,5 x 21,5 cm.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt (d)

Proveniens

Fischer Fine Art Ltd, London.