197
258105
Cao Dam Vu
(Vietnam, 1908-2000)
Cao dam vu, mor och barn.
Cao dam vu, mor och barn.

Mor och barn

Signerad Cao Dam Vu och daterad 1966. Duk 80 x 63,5 cm.

Utropspris:

45 000 - 50 000 SEK

4 712 - 5 236 EUR

Klubbat pris:
72 000 SEK