351
255990

JOSEF FRANK, etagère samt tallrikar, 6 st, Firma Svenskt Tenn.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Grönt glas med genomgående handtag av tenn och mässing. Tillverkade vid Gullaskruf eller Reijmyre glasbruk. Höjd 37, längd 30 cm.

Repor, fotringsnagg.