358
256511

JOSEF FRANK, bordslampor, ett par, Firma Svenskt Tenn, sannolikt 1940-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Mässing, tredelad fot, strömbrytare av porslin. Höjd 32 cm.

Slitage, ett skevt ben.(2)