389
255580

OKÄND FORMGIVARE, karmstolar, 1 par, Italien, 1900-talets mitt.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Klassicerade stil, bronserat järnsmide, knoppar och detaljer av mässing, sits och rygg av naturfärgat läder.

Slitage, fläckar.(2)