459
261755

IVAR ÅLENIUS BJÖRK, vaser, 2 st, Ystad Metall 1920-30-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Mässing. Stämplad YSTAD METALL MADE IN SWEDEN. Höjd 20-31 cm.

Fläckar.

Tilläggslista

Formgivare Ivar Ålenius Björk.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

333. Mamma Andersson, "Storverk".
Utropspris
500 000 - 700 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
390 000

ditt bud
Aktuellt bud:
390 000 SEK