261755

459. IVAR ÅLENIUS BJÖRK, vaser, 2 st, Ystad Metall 1920-30-tal.

Mässing. Stämplad YSTAD METALL MADE IN SWEDEN. Höjd 20-31 cm.

Fläckar.

Följerätt
Nej
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK / 314 - 419 EUR
Klubbat pris
7 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malou Haglund

Malou Haglund
Värderingsman

+46 (0)727 33 27 20
malou.haglund@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto