459
261755
IVAR ÅLENIUS BJÖRK, vaser, 2 st, Ystad Metall 1920-30-tal.

Mässing. Stämplad YSTAD METALL MADE IN SWEDEN. Höjd 20-31 cm.

Fläckar.

Utropspris:

3 000 - 4 000 SEK

314 - 419 EUR

Klubbat pris:
7 000 SEK
Tilläggslista

Formgivare Ivar Ålenius Björk.

Kontakta specialist
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20