261755

459. IVAR ÅLENIUS BJÖRK, vaser, 2 st, Ystad Metall 1920-30-tal.

Mässing. Stämplad YSTAD METALL MADE IN SWEDEN. Höjd 20-31 cm.

Fläckar.

Följerätt
Nej
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK/314 - 418 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
8 575 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Formgivare Ivar Ålenius Björk.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malou Haglund

Malou Haglund
Värderingsman

+46 (0)727 33 27 20
malou.haglund@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto