783
257636

DRAPERI. Inplock på linnebotten. 255 x 150 cm. Sverige 1900-talets förra hälft.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Stora polykroma blommor och ramverk.

Något slitage, något smutsig, fläckar, obetydliga skador.