246494

82. HILDING LINNQVIST, Blommor i vas på stol.

Signerad HL. Duk 81 x 54 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Nordiska LO-förbunden.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK/10 471 - 13 089 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto