107
259627

GIANFRANCO FRATTINI, satsbord, 4 delar, Cassina Italien.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Benställning av bjök med lösa, vändbara skivor i svart respektive vitt laminat. Etikettmärkta Cassina Made in Italy. Diameter ca 59 cm, höjd mellan 29 och 43,5 cm.

Slitage, nagg på en skiva.