115
258768

PIERRE CHAPO, stolar, 4 st, Frankrike, 1960-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Stavlimmad alm. Höjd 104 cm.

Mindre sprickor, slitage.

Pierre Chapo, Frankrike 1927-1987.