12
244843

STIG LINDBERG, bord, Gustavsberg 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Emaljskiva med polykrom dekor av middagsgäster vid uppdukat bord, på underrede av ek. Signerat Stig L 27. Längd 108,5, bredd 58,8, höjd 59 cm.

Repor, förstärkningar.