124
268282

MATTA. "Red on Blue", Chosen love. Tuftad 1995. 182,5 x 184 cm. Robert Indiana, USA, född 1928.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 870 - 2 810 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Klippt reliefdekor och signatur. Numrerad 240/300. Baksidan med två etiketter varav en signerad.

Smärre fläckar.

Tilläggslista

Smärre fläckar.