167
269342

Ed Ruscha

(USA, Född 1937)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris

Ed Ruscha
(USA, Född 1937)

EDWARD RUSCHA, färglitografi, 1991, signerad och numrerad 41/100, utgiven av Paris Review.

"Anchor in sand", 53,3 x 81,3 cm (BFK Rives).

Ej examinerad ur ram.

Engberg 213.