254
238169

Albert Watson

(Storbritannien, Född 1942)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Klubbat pris
95 000 SEK

Albert Watson
(Storbritannien, Född 1942)

"Keith Richards. New York City. 1988"

Signerad Albert Watson och numrerad 24/25 a tergo. Archival pigment print monterad på aluminium, bildyta 60 x 45 cm. Bladstorlek 76,5 x 61 cm.