254
238169

Albert Watson

(Storbritannien, Född 1942)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
95 000 SEK

Albert Watson
(Storbritannien, Född 1942)

"Keith Richards. New York City. 1988"

Signerad Albert Watson och numrerad 24/25 a tergo. Archival pigment print monterad på aluminium, bildyta 60 x 45 cm. Bladstorlek 76,5 x 61 cm.