32
269380

KENNET WILLIAMSSON OCH OIVA TOIKKA, skulptur.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
266 - 355 EUR
278 - 370 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Bord med vas, vitglaserad med dekor i blått av abstrakta figurer. Signerad K.W. O.T 1998. Total höjd 26 cm.

Nagg.