326
269484

Nathalia Edenmont

(Sverige, Född 1970)

"Love", 2005

Signerad N Edenmont och numrerad 1/6 a tergo. C-print monterad på perspex, 120 x 125 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 303 - 8 403 EUR

Klubbat pris:
60 000 SEK
Tilläggslista

Omfattas av följerätt (d)

Nathalia Edenmont, "Eternal", 2011, avbildad på helsida i färg sid 57.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57