361
268659

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
280 000 - 300 000 SEK
24 700 - 26 500 EUR
25 800 - 27 600 USD
Klubbat pris
250 000 SEK

Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"Yellow Flower"

Signerad DB och daterad -08 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 183 x 122 cm.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockolm