361
268659

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
280 000 - 300 000 SEK
26 700 - 28 700 EUR
30 400 - 32 500 USD
Klubbat pris
250 000 SEK

Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"Yellow Flower"

Signerad DB och daterad -08 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 183 x 122 cm.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockolm