418
256905

Kerim Ragimov

(Ryssland, Född 1970)

"BMW"

Signerad Raguimov och daterad 2003. Duk 18 x 18 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 261 - 1 576 EUR

Klubbat pris:
8 000 SEK
Proveniens

Marina Gisich Gallery, St Petersburg

Marina Gisich Gallery, St Petersburg, "Roadoff 2", 2003.

Marina Gisich Gallery, "Roadoff", 2003 avbildad i färg på sid 62.