418
256905

Kerim Ragimov

(Ryssland, Född 1970)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Kerim Ragimov
(Ryssland, Född 1970)

"BMW"

Signerad Raguimov och daterad 2003. Duk 18 x 18 cm.

Proveniens

Marina Gisich Gallery, St Petersburg

Marina Gisich Gallery, St Petersburg, "Roadoff 2", 2003.

Marina Gisich Gallery, "Roadoff", 2003 avbildad i färg på sid 62.