470
269170

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
140 000 - 160 000 SEK
12 400 - 14 100 EUR
12 900 - 14 700 USD
Klubbat pris
140 000 SEK

Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"Flowers and Soldier"

Signerad DB och daterad 03.07. Blandteknik och collage på papper 118 x 90 cm.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockholm