475
268772

Nicky Hoberman

(Sydafrika, Född 1967)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Nicky Hoberman
(Sydafrika, Född 1967)

"Spectre"

Signerad Nicky Hoberman och daterad -98 a tergo. Duk 91 x 91 cm.

Proveniens

Christian Larsen, Stockholm.