484
262934

Zhao Kailin

(Kina, Född 1961)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Klubbat pris

Zhao Kailin
(Kina, Född 1961)

Porträtt av en flicka

Signerad Zhao Kailin och daterad 1993. Duk 65,5 x 51 cm.