Arne Jones E1299
65
241037

POUL KJAERHOLM, soffa "PK-31-2", E Kold Christensen, Danmark.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
17 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Tvåsits, svart skinn och mattförkromat stål. Märkt med E Kold Christensens signum. Längd 138 cm.

Slitage, skador.