1164
274033

SEMIANTIK ISFAHAN. 225,5 x 154 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
35 000 SEK

Benvit botten med polykrom medaljong, hörnornament, blom- och botehslingor. Bred röd huvudbård med palmettranka.

Obetydligt slitage, smärre fläckar. Baksidan med liten malskada, långsidorna med trampveck, en kortsida med smärre trampveck och två små lagningar.