1182
261164

SEMIANTIK KESHAN. 209 x 134,5 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
12 500 SEK

Benvit botten med polykroma blomslingor och fåglar. Mörkblå huvudbård med stora palmett-, arabesk- och blomrankor.

Ställvis något slitage, smärre fläckar och malskador. Långsidorna med trampveck, kortsidorna obetydligt skadade.