1198
265418

SEMIANTIK SAROUK/DJOZAN. 153,5 x 101,5 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Mörkblå botten med benvit medaljong och hörn, polykroma stiliserade blom- och palmettslingor. Mörkblå huvudbård med palmetter och blomställningar.

Obetydligt slitage, smärre fläckar, skador och lagningar. Något skadade kortsidor.