1242
253613

KRUKA med LOCK, keramik. Ming dynastin.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Gråblå ge glasyr. Höjd 27,5 cm.

Krackelyr. Locket med nagg.