1267
256841

BODHISATTVA, förgylld brons. Qing dynastin.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 620 - 3 050 EUR
2 740 - 3 190 USD
Klubbat pris
140 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stående på dubbel lotustron. Höjd 35 cm.

Infällda stenar samt ett örhänge saknas. Slitage.