1269
243996

FIGURIN, förgylld brons. Sinotibetansk, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
33 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Föreställande Vit Tara, sittande på dubbel lotustron. Höjd 16,5 cm.

Spår av färgrester