1507
256885

VAS, porslin. Troligen Republik och Kina 1900-talets första hälft.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 800 - 5 690 EUR
4 340 - 6 520 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i famille rosefärger med motiv av landskapsvy med palats. Sigillmärkt i rött. Höjd 34,6 cm.

Slitage.