1614
254931

SKÅLFAT, ett par, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått av drakar och fenixfåglar. Diameter 25 cm.

Nagg. (2)