185
230332

Carl Thomsen

(Danmark, 1847-1912)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 720 - 10 900 EUR
9 120 - 11 400 USD
Klubbat pris
Carl Thomsen
(Danmark, 1847-1912)

CARL THOMSEN, olja på duk. Signerad C. Th. och daterad -88.

Fjärilsjakt. 56 x 39,5 cm.

Ytsmuts och smärre krackelyr.