20
269573

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 740 - 6 640 EUR
5 430 - 7 600 USD
Klubbat pris
64 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Utsikt mot kungliga slottet, Stockholm

Signerad Anna Palm och daterad Stockholm 1893. Akvarell med täckvitt 23 x 83 cm.