201
257460

Julius Le Blanc Stewart

(Frankrike, 1855-1919)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
Julius Le Blanc Stewart
(Frankrike, 1855-1919)

JULIUS LE BLANC STEWART, Signerad JL Stewart och daterad -75. Olja på uppfodrad duk.

Kvinna i blus med röd schal, vit huvudbonad. 71,5 x 54 cm.

Krackelyr och ytsmuts.