211
266407

Joseph Noêl Paton

(England, 1821-1900)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Joseph Noêl Paton
(England, 1821-1900)

"Dionysus and sea nymphs"

Monogramsignerad NJP och daterad 1853. Papper uppklistrat på duk 29 x 42 cm.

Tilläggslista

Målning på papper uppklistrad på duk.