260
265896

Carl Abraham Rothstén

(Sverige, 1826-1877)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Carl Abraham Rothstén
(Sverige, 1826-1877)

Vy mot Läckö slott

Signerad C. A. B. Duk 27,5 x 35 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.