266
262505

Flamländsk skola 1500-talets slut

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris

FLAMLÄNDSK SKOLA, parketterad pannå, 1500-talets slut.

Golgata. 51 x 76 cm.

Smärre retuscher. Märken efter pannån. Smärre repor i pannån. Samt slitageskador längs ramen. Ytsmuts.