266
262505

Flamländsk skola 1500-talets slut

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 830 - 4 790 EUR
4 330 - 5 420 USD
Klubbat pris

FLAMLÄNDSK SKOLA, parketterad pannå, 1500-talets slut.

Golgata. 51 x 76 cm.

Smärre retuscher. Märken efter pannån. Smärre repor i pannån. Samt slitageskador längs ramen. Ytsmuts.