29
268605

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
13 200 - 15 400 EUR
13 800 - 16 100 USD
Klubbat pris
120 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Dimhöljt flodlandskap, Normandie

Signerad Julia Beck och daterad Normandie Oct. 1908. Duk 91 x 43 cm.