300
261477

Isaac van Ostade, hans art

(Holland, 1621-1649)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Klubbat pris
Isaac van Ostade, hans art
(Holland, 1621-1649)

ISAAC VAN OSTADE (Hans art). Olja på uppfodrad duk.

Utanför gästgiveriet. 63,5 x 81 cm.

Krackelyr och ytsmuts.