304
273153

Johann Jakob II Dorner

(Tyskland, 1775-1852)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
Johann Jakob II Dorner
(Tyskland, 1775-1852)

JOHANN JAKOB II DORNER, olja på pannå, signerad J. Dorner och daterad 1834.

Landskap vid sjö. 27 x 33 cm.

Ytlig krackelyr samt ytsmuts.