308
267298

Jan Josef Horemans, hans krets

(Flandern, 1682-1759)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
(Flandern, 1682-1759)

JAN JOSEF HOREMANS (FLANDERN). Hans krets. Olja på uppfodrad duk.

Värdshusinteriör med kortspelande sällskap. 51 x 56,5 cm.

Krackelyr och ytsmuts över hela ytan.