323
264089

Engelsk skola 1800-tal

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
Engelsk skola 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, England 1800-tal.

Musikstunden. 103 x 128 cm.

Uppfodrad duk. Krackelerad.